PL / EN / DE
+48(95)7631776

pozostałe produkty

Jakże ważnym dodatkiem do okien są parapety, dlatego należy pamiętać o ich właściwym doborze wraz z zakupem nowych okien. Ich różnorodność formy i kształtów zarówno przy parapetach zewnętrznych jak i wewnętrznych otwiera przed Państwem szerokie możliwości stylistyczne.

Warto pamiętać o jeszcze jednym detalu, jakże istotnym szczególnie w domach położonych blisko zbiorników wodnych, czy na podmokłych terenach – o moskitierach. Któż z nas nie borykał się z problemem komarów, uprzykrzających sen przez całą noc. Idealnym rozwiązaniem są właśnie moskitiery zarówno na okna jak i drzwi tarasowe uniemożliwiające wtargniecie nieproszonych owadów i zapewniające nam spokojny wypoczynek.

Dla mieszkań o wysokim stopniu zawilgocenia lub mało wydajnych systemach wentylacyjnych polecamy nawiewniki okienne, zwiększające cyrkulację powietrza i wymianę wilgotnego powietrzna na suche.

Elementem zwiększającym estetykę okna są prawidłowo dobrane klamki okienne, zarówno pod względem kolorystycznym jak i funkcjonalności. Szczególną uwagę należy zwrócić gdy w pomieszczeniach znajdują się dzieci i w trosce o ich bezpieczeństwo zastosować można klamki z kluczykiem bądź przyciskiem utrudniające otwarcie okna przez naszych najmłodszych mieszkańców.