PL / EN / DE
+48(95)7631776

okna PCV

Oferowana przez nas stolarka okienna PCV produkowana jest na bazie profili KBE oraz ALUPLAST. Oba te systemy umożliwiają realizację zamówień na wysokim europejskim poziomie. Jako najwięksi dostawcy systemów okiennych PCV w Polsce umożliwiają wykonanie okien o dowolnym kształcie, gabarycie czy kolorze. Zarówno pod względem estetycznym jak i technicznym okna mojego taty sprostają Państwa oczekiwaniom, zapewniając wysoki komfort użytkowania oraz spełniając najsurowsze wymagania trwałościowe i termoizolacyjne.

okna PCV GorzówNależy bowiem podkreślić, iż gwarancje długowieczności i spełnienie oczekiwać związanych z nowymi oknami możliwe jest jedynie w przypadku gdy całym procesem – począwszy do wyboru profili okiennych, okuć czy szkła, a kończąc na prawidłowym montażu – obsługiwany będzie przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę i doświadczenie. LIBRA jest w stanie zapewnić wykwalifikowany personel techniczny będący swoistą gwarancją spełnienia Państwa oczekiwać i marzeń.


okna GorzówDo podstawowych zalet naszych okien należą:

trwałość zapewniona dzięki odporności na działania różnorodnych czynników atmosferycznych i proces starzenia, dzięki czemu przez długie lata wyglądają jak nowe.

doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz akustyczne, a także już w standardzie szyby o współczynniku K=1.0 zapewnią wymierne korzyści podczas ogrzewania.
wielokomorowa konstrukcja profili PCV, specjalne stalowe wzmocnienia oraz okucia antywłamaniowe dadzą poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

koniec z uciążliwym czyszczeniem i malowaniem, a dzięki gładkim powierzchnią codzienna pielęgnacja przy zastosowaniu ogólnodostępnych środków czystości nie sprawi już żadnych trudności.

możliwość doboru indywidualnego wzornictwa oraz szeroka paleta kolorów gwarantuje realizację nawet najśmielszych projektów i marzeń.

wszystkie materiały użyte do produkcji naszych okien posiadają atesty higieniczne potwierdzające ich nieszkodliwość dla zdrowia. Ponadto możliwość ponownego ich przetworzenia świadczy o dbałości o środowisko naturalne.

nowoczesne linie profili okiennych o gładkich powierzchniach i łagodnych kształtach są w stanie sprostać niezwykle wysokim wymaganiom każdego użytkownika

Jesteśmy przekonani, iż okna mojego taty pozwolą Państwu cieszyć się komfortem, estetyką i funkcjonalnością zakupionej stolarki, a nasi doradcy handlowi będą służyć radą i pomogą w wyborze optymalnych okien.